SIKÇA SORULAN SORULAR

Aklınıza takılan soruların yanıtlarını burda bulabilirsiniz

EN ÇOK SORULAN 10 SORU

3. Parti uygulamaları satın almak tarafımıza mı ait?

Tarafınızdan özel olarak sipariş edilen ve karşılıklı mutabık kaldığımız, hizmetin içeriği veya güncellemesi konusunda ihtiyaç duyulan bir uygulama söz konusu ise tarafımızdan önce güvenlik aşamasından geçirilip ,sonrasında kullanılan sisteme entegre edilir . Bu aşama için uygulama ücretli bir uygulama ise alınan hizmetin sözleşmesinde yazılı şartlar geçerli olacaktır.

Çalışmaları beğenmezsek ne olur?

Tüm hizmet alımları veya siparişlerinde tarafların haklarını belirlediğimiz sözleşmemiz mevcuttur. Beğeni göreceli bir kavram olduğundan, bu durumlarda siparişin işe yaraması adı altında konuyu sözleşmede belirgin bir şekilde taahhüt altına almaktayız. Karşılıklı verilecek sözlerin bütünlüğü olan sözleşmeye sadık kaldığımızı garanti ederiz.

Siber güvenlik hizmeti sadece siteler için mi yapıyorsunuz?

Siber güvenlik basit bir tanımlama gibi görünse de internet üzerinden yapılan tüm işlemleri kapsamaktadır. Bu nedenle ihtiyaç analizi ve zafiyet testi sadece siteler için değil tüzel veya gerçek kişilerin özel güvenlik ihtiyaçları için de düşünülebilir.

Hizmet satın almak istesek nasıl ödeme yapabiliriz?

Satın almayı düşündüğünüz hizmetin içeriği, süresi ve koşulları ödemenin şeklini belirler . Hazır bir paket için ödeme hizmet alımında tamamlanır. Sipariş edilen özel bir yazılım veya hizmet için ödeme şekli yine hizmet alımı için yapılan sözleşmedeki şartlar üzerinden gerçekleşir. Ödeme seçenekleri içerisinde Kredi Kartı, Havale, EFT, Peşin mevcuttur.

İstediğimiz hizmetler kaç günde tamamlanır?

Sipariş edilen hizmetin tüm yol haritası teklif aşamasında tarafınıza sunulmaktadır. Sipariş edilen hizmetin süreci siparişi üretecek ekibin çalışma gün (Man Day) sayısı üzerinden hesaplanır. Hizmetin ölçüsüne göre değişkenlik gösterebilir.

Ücretsiz destek süreniz ne kadar?

Hizmetin üretimi esnasında karşılıklı yapılan sözleşmede hizmetin üretim, test , çalıştırma ,takip, tam teslim süreçleri içerisinde ücretsiz desteğimiz devam eder . Sonrasındaki sürecin şartları hizmet alımındaki sözleşme de yazılı olarak verilmektedir.

Çalışmalardan memnun kalmadık. İade hakkımız var mı?

Firmamız ile yapılan tüm çalışmaların verilen emeğin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Memnun kalmamak için geçerli bir sebep sunabilirseniz her zaman olduğu gibi Karşılıklı sözleşmemizde yer alan maddelerdeki şartlara harfiyen uyarız

Çalışma tamamlandıktan sonra destek alabilecek miyim?

Tüm hizmet alımlarında yapılan sözleşme karşılıklı belirlediğimiz bir Anayasa niteliğindedir. Çalışma ile ilgili teslim işlemleri bitiminde ‘de hizmet alabileceğiniz bir durum mevcut ise desteğimiz sözleşmede yazılmış ise devam edecektir. YAPTIĞIMIZ HER İŞİN ARKASINDAYIZ.

E-ticaret sitemin yönetimi konusunda destek alabilir miyim?

E-ticaret sitenizi bizden kiraladığınız ilk andan itibaren sözleşmeye esas hizmetin alınma şekli ve süreci karşılıklı imza ile sabit olacaktır. Anahtar teslim bir hizmet alımında süreci işletmek de dahil desteğimiz devam edecektir.

Farklı hizmetler de veriliyor mu?

Firmamızın verdiği hizmetler dökümü sitemizin hizmetler bölümünde yer almaktadır. Bu hizmetler dışında talep edilecek hizmetin içeriği, yapılabilirliği esas alınarak hizmet vermek mümkün olabilir.

Farklı bir sorunuz mu var? Bize Sor