NE YAPIYORUZ?

Bu konunun uzmanı olarak bizler, sorunlarınıza, anlaşılabilir sadelikteki teknik açıklamalar ile  çözüm öneriyoruz. Bilgi birikimimiz ve deneyimimizle size aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz.

HANGİ HİZMETLERİ VERİYORUZ?

Zafiyet Testi

Güvenlik literatüründe yer alan güncel açıklıkların, ağınızda bulunup bulunmadığına dair yazılım ile yapılan tarama çalışmasıdır. Ağınız içerisindeki cihazlar bilinen zafiyetlere karşı taranarak tespit edilen zafiyetler var ise uzman tarafından değerlendirilerek özet şekilde raporlanır.

Dış Sızma Testi

Sızma testi yüksek sorumluluk içeren, bir disiplin çerçevesinde; metotlara bağlı yürütülen bilimsel bir simülasyon çalışmasıdır.Saldırgan gibi düşünerek; saldırganın bilgiye erişme, ağa sızma işlemi simüle edilir, bu esnada ulaşılabilen veriler ve açıklıklar raporlanır.

Web Sitesi Güvenlik Denetimi

Standart güvenlik tarayıcılarının dışında manuel analizler ile de ISR uzmanları iş akışınıza uygun daha karmaşık saldırı vektörleri deneyerek web sitenizi denetimden geçirir.

Uygulama Güvenliği

DDoS testleri ile elde edilemeyen bulguların ortaya çıkarılması için uygulamanın karakteristik özellikleri yazılım uzmanlığı olan güvenlikçiler tarafından tespit edilirek yük ve stres testi yapılır, uygulama hatalarını ve zayıflıklarını kod seviyesinde belirleyerek hem güvenli hem daha dayanıkı bir yazılıma sahip olmanız için oldukça önemli bir adımdır.